sobota, 1 listopada 2014

4# Bear Grylls!

Podpis zdobyty za pomocą maila,
Witajcie człowieki! :D Dzisiaj przedstawię wam autograf, który także smiało mogę zaliczyć do moich najcenniejszych. Beara Gryllsa po prostu uwielbiam! Niesamowity człowiek, odważny, pełen poczucia humoru, nawet gdy zjada żywe robaki XD Niestety, wydaję mi się, że podpis to stamp lub PP. Bardzo bym prosił o pomoc w rozpoznaniu :)
Nie mniej, autograf zaliczam do wymarzonych, tym bardziej że zdobyłem go za pomocą maila. Czekałem około 1 miesiąca. Otrzymałem bardzo dużą fotografię (większą od formatu A4) na której widnieje autograf.
Za mail jestem skłonny się wymienić :)Bear Grylls (wcześniej: Edward Michael Grylls) (ur. 7 czerwca 1974) – brytyjski podróżnik, alpinista i popularyzator sztuki przetrwania.
Grylls służył 3 lata w brytyjskich siłach specjalnych jako żołnierz 21 Regimentu Rezerwy Special Air Service Jest znany przede wszystkim z programu telewizyjnego Ultimate Survival – Szkoła Przetrwania prezentowanego na kanale Discovery Channel. Znany w mniejszym stopniu również z programu Worst Case Scenario - Bear Grylls W miejskiej dżungli emitowanego na Discovery Channel od maja 2010 roku i z programów "Escape from hell" czyli Ucieczka z piekła oraz "Survival with Bear Grylls" Przetrwać z Bearem Grylls'em, emitowanych od końca 2012 roku. Wraz z jedenastką śmiałków występował w programie "Uciec do Legii Cudzoziemskiej". Bear Grylls jest instruktorem skautów i najmłodszym jak dotąd naczelnikiem brytyjskiej The Scout Assosciation. Został nim 23 lipca 2009, w wieku 35 lat.

13 komentarzy:

 1. Wg mnie oryginał :) Sprawdź palcem czy się rozmazuje :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmazuje, ale jak napisał kolekcjoner niżej, najprawdopodobniej jest to stamp ;/
   Ale dzięki za opinie :)

   Usuń
 2. Gratulacje, ale to niestety stamp, bo dostałem dokładnie taki sam podpis od niego, a człowiek 2 razy tak samo się nie podpisze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to moje wątpliwości rozwiane, troszkę jestem zawiedziony, że nie jest to oryginał, ale i tak się ciesze :)

   Usuń
 3. Gratuluję ;) Niestety to stamp. Też byłem rozczarowany gdy go otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, a nie wiesz może, czy jest możliwość zdobycia oryginału?

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje ;) autografyzelka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń