środa, 5 listopada 2014

8# Bernard Cornwell!

Podpis zdobyty za pomocą internetu.
Witajcie! Dzisiaj opublikuję Wam pierwszy autografów, który przyszedł wczoraj (a przyszły aż 4 listy!). Autograf jest od znakomitego angielskiego pisarza mieszkającego na stałe w Stanach Zjednoczonych - Bernarda Cornwella. Zapewne niektórym z Was to nazwisko nic nie mówi, ale dla osób które choć trochę interesują się literaturą, będzie to bardzo znana osobistość. Jestem zadowolony z tego autografu, bo znam pana Cornwella i jest on moim zdaniem wielkim pisarzem!
Jak już wspomniałem, autograf zdobyłem poprzez internet, a czekałem bardzo krótko, bo 5 dni, a list przyleciał aż z USA! Na początku się zdziwiłem, gdyż otwierając kopertę zobaczyłem kartkę A4 zgiętą na 3 części. Pomyślałem sobie, że autografu nie widać, więc pewnie jest to informacja o tym, że nie ma możliwości przesłania autografu. Jednak myliłem się! Po otwarciu kartki, wypadła mała techniczna karteczka (mniej więcej wymiarów tradycyjnej wizytówki) 11 cm x 7 cm podpisana przez pana Cornwella :)

Jeśli ktoś do mnie napisze i mnie przekona, to powiem mu w jaki sposób zdobyłem ten podpis.
Bernard Cornwell


Bernard Cornwell (ur.23 lutego 1944 w Londynie) – angielski pisarz, autor thrillerów  i powieści historycznych, mieszkający na stałe w USA.4 komentarze: