środa, 26 listopada 2014

25# Jerzy Engel!

Chciałbym Was również zachęcić do odwiedzania blogów z mojej listy po lewej stronie! 
Odwiedzajcie też blog Pawła! - http://autografypawla.blogspot.com/?m=0
Chcesz żeby Twój blog znalazł się u mnie?
Napisz!
Komentujcie, udostępniajcie, polecajcie!
Dzięki!

______________________________

Cześć wszystkim! Dzisiaj podpis od byłego piłkarza, a także selekcjonera reprezentacji Polski! Jest to osobistość, której nie należy nikomu przedstawiać. Uwaga, przed Wami autograf Jerzego Engela!
Ten podpis, dokładnie jak w przypadku Stefana Majewskiego, został zdobyty poprzez wysłanie prośby na adres:
pzpn@pzpn.pl
Na grafy od PZPN-u nigdy nie trzeba długo czekać, tak i ten otrzymałem już po 3-4 dniach od wysłania prośby! Z przodu znajduje się zdjęcie pana Engela oraz nadrukowany podpis, natomiast z tyłu jest autograf z dedykacją! Cześć! :)


Władysław Jerzy Engel (ur. 6 października 1952 we Włocławku) – polski piłkarz, trener i działacz piłkarski. W 1986 roku (jako trener) zdobył wicemistrzostwo Polski z Legią Warszawa, a czternaście lat później – jako dyrektor sportowy stołecznej Polonii – mistrzostwo, Puchar Ligi i Superpuchar kraju. Zanim jednak podpisał kontrakt z Polonią przez dziewięć lat pracował w klubach naCyprze. Od 2000 do 2002 roku był selekcjonerem reprezentacji Polski, z którą po raz pierwszy od szesnastu lat wywalczył awans dofinałów mistrzostw świata. Po mundialu był m.in. szkoleniowcem Wisły Kraków i cypryjskiego APOEL-u Nikozja.

źródło: wikipedia.pl

13 komentarzy: