środa, 12 listopada 2014

14# Mathieu Valbuena!

Hej wszystkim! :)
Z góry chciałbym Was przeprosić za to, że wczoraj nie pojawiła się notka, ale było Święto Niepodległości i cały dzień nie miałem dostępu do internetu ;/ Dziś chciałbym Wam zaprezentować graf, który udało mi się zdobyć już dobry rok temu.
Podpis jest od znakomitego, filigranowego, francuskiego piłkarza Mathieu Valbueny! Jest to wspaniały zawodnik, dysponuje dużą szybkością i techniką. Występuje na co dzień w rosyjskim klubie Dynamo Moskwa a także w narodowej reprezentacji Francji :)
Autograf jak już wspomniałem udało mi się zdobyć ponad rok temu, pamiętam, że wypełniałem FORMULARZ KONTAKTOWY NA OFICJALNEJ STRONIE VALBUENY. Niestety, nie podam Wam tego formularza, gdyż strona została zlikwidowana, lub po prostu nie umiem jej teraz znaleźć. 

Dodam także, że autograf to niestety STAMP (co z łatwością dostrzeżecie na zdjęciu) ale mimo wszystko bardzo się cieszę, gdyż jestem fanem piłki nożnej i każdy graf jest cenny!


Mathieu Valbuena (wym. [matjø valbwena]; ur. 28 września 1984 w Gironde) jest piłkarzem francuskim, który gra na pozycji pomocnika w Dynamo Moskwa.

źródło: wikipedia.pl


5 komentarzy: