poniedziałek, 12 stycznia 2015

41# Steven Gerrard!

 Hello everybody! :D To przywitanie nie jest przypadkowe :) Mój ciężki dzień, umiliły aż 3 listy, które znalazłem w skrzynce po powrocie ze szkoły! Jeden z nich zawierał autograf... Stevena Gerrarda! "Stevie G" jest jak dla mnie legendą piłki nożnej, niesamowity piłkarz, niesamowity człowiek, niesamowity pomocnik. Mógłbym o nim mówić w samych superlatywach. Należy do grona tych piłkarzy, którzy mają świetny przegląd pola, potrafi zagrać doskonałą piłkę albo zdobyć bramkę z dużej odległości bądź z rzutu wolnego. Z tym nigdy nie miał problemów, gdyż Anglik  dysponuje potężnym strzałem.
Jednak, jak wszyscy wiemy, za kilka miesięcy zakończy się wspaniała era w piłce nożnej. Steven Gerrard po kilkunastu latach gry w Liverpoolu, opuszcza swój dom. Opuszcza Anfield Road i zagra w Stanach Zjednoczonych. Dla każdego fana, taka wiadomość to prawdziwy cios, gdyż nie można nie lubić Stevena. Fantastyczny zawodnik, bardzo go szanuję i na zawsze będzie w gronie moich ulubionych. 

 Jeżeli Was choć troszkę zanudziłem tym monologiem to bardzo przepraszam, ale uwielbiam Gerrarda. O jego autograf walczyłem wiele miesięcy, w końcu się udało... Wszystko dzięki Agnieszce  (http://grafy-agi.blogspot.com) , której bardzo dziękuję za wymianę! Jest to wymarzony autograf, jeden z najcenniejszych które udało mi się zdobyć. Jestem mega zadowolony! Podpis oczywiście oryginalny na fajnym zdjęciu :) Pozdrawiam, do jutra! Spodziewajcie się równie emocjonującej notki :D 


Steven George GerrardMBE (wym. [ˈdʒɛrɑ:d], ur. 30 maja 1980 w Whiston) – angielski piłkarz, kapitan Liverpoolu i reprezentacji Anglii. Występuje przede wszystkim na pozycji środkowego pomocnika.
Gerrard przez całą karierę występuje w Liverpoolu, w tym zespole zadebiutował w roku 1998, zaś od sezonu 2000/2001 jest jego podstawowym zawodnikiem. W roku 2003 został kapitanem swojej drużyny, wcześniej był nim Sami Hyypiä. Z Liverpoolem Gerrard dwukrotnie zdobył Puchar Anglii, trzykrotnie Puchar Ligi oraz dwukrotnie Tarczę Wspólnoty. Ponadto tryumfował w Lidze Mistrzów,Pucharze UEFA oraz dwukrotnie w Superpucharze Europy.

źródło: wikipedia.pl

22 komentarze:

  1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie http://autografymarty.blogspot.com/ . Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń