sobota, 31 stycznia 2015

46# Neymar Jr!

Witajcie! Na wstępie chciałbym Was przeprosić, że przez ponad tydzień nie pojawiła się żadna notka dotycząca autografów. Niestety, w ostatnim czasie nie wysłałem żadnych próśb, toteż nic do mnie nie wróciło.
Postanowiłem także tak nie pstrokacić na blogu, więc będę pisał białym, na czarnym tle ;)

Ale przejdźmy do rzeczy. Dziś opiszę Wam autograf z wymiany z Patrykiem - https://www.facebook.com/autografypatika?fref=ts. Jest to autograf od brazylijskiej gwiazdy - Neymara. Jest to autograf w 100% ORYGINALNY. Od dłuższego czasu, kolekcjonerzy otrzymują od Neya "dziwne" podpisy i wielu uważa, że to nie Neymar je podpisuje. Mój graf natomiast wyszedł na pewno spod jego ręki :) Do Neymara wysłałem prośbę już wcześniej, lecz z tego grafu także się bardzo cieszę :) Zdecydowanie wymarzony, gdyż moim zdaniem od jednego z lepszych piłkarzy na świecie! Jest bardzo utalentowany i jak na swój wiek, osiągnął już bardzo wiele.

Wysłane: ---
Otrzymane: zdjęcie portretowe z podpisem
Dedykacja: ---
Kiedy wysłane: ---
Kiedy otrzymane: 30.01.2015
Czas oczekiwania: 1 dzień
Adres: ---


Neymar da Silva Santos Júnior (ur. 5 lutego 1992 w Mogi das Cruzes) – brazylijski piłkarz występujący na pozycji napastnika, reprezentant Brazylii, piłkarz Barcelony.


źródło: wikipedia.pl

19 komentarzy:

 1. Gratki :) ja wysławiam 5 miesięcy temu i nic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego zdecydowałem się na wymianę :D Nigdy nie wiadomo, czy Ney odpowie

   Usuń
 2. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń