wtorek, 13 stycznia 2015

42# Angel Di Maria!

 Witajcie kochani! Dzisiaj kolejny autograf, który pochodzi ze świata piłki nożnej. Jest to drugi z listów otrzymanych wczoraj, a grafy pochodzą spod ręki znakomitego Argentyńczyka - Angela Di Marii! Angel jest jednym z moich ulubionych zawodników, a obok Neymara, Ronaldo, Bale'a, Robbena i Ribery'ego należy do grona najlepszych skrzydłowych na świecie. Jestem tym bardziej zadowolony, że po wielkim rozczarowaniu ze strony Juana Maty, w końcu United mnie uszczęśliwiło! Angel podczas gry w Realu Madryt nie wysyłał grafów, więc fajnie, że teraz gdy gra w United jest taka możliwość aby je zdobyć. Dodatkowo, Di Maria został wczoraj wybrany do najlepszej 11 roku 2014! To niesamowite, że 2-3 dni wcześniej Angel podpisuje Ci zdjęcia, a potem odbiera tak ważną nagrodę :) 
 Jako ciekawostkę dodam, że Angel posiada jeden z lepiej wyglądających, fajniejszych podpisów :D
Dodatkowo, zauważyłem, że niektórym kolekcjonerom Di Maria pisze dedykację po angielsku ( np. "To Tomasz"), natomiast innym, tak jak i dla mnie, dedykacja została napisana po hiszpańsku! Angel dodał także "De", co oznacza "z" lub "od", a całą dedykację można przetłumaczyć jako "Dla Sebastiana od".

 Autograf wymarzony! 

Wysłane: LOR, SAE, 2 zdjęcia 
Otrzymane: 2 podpisane zdjęcia 
Dedykacja: Tak 
Kiedy wysłane: 29.12.2014 
Kiedy otrzymane: 12.01.2015 
Czas oczekiwania: 14 dni 

Adres / Address:

Angel Di Maria
Manchester United FC
Sir Matt Busby Way
Old Trafford M16 OQR
Manchester
UK / Wielka Brytania


Ángel Fabián Di María Hernández (ur. 14 lutego 1988 w Rosario) – argentyński piłkarz, występujący na pozycji skrzydłowegooraz pomocnika w Manchesterze United.

źródło: wikipedia.pl

12 komentarzy: