czwartek, 6 listopada 2014

9# Zbigniew Boniek! - po raz drugi

Witajcie :D Dzisiaj opublikuję Wam drugi z czterech listów, które wyjąłem ze skrzynki przedwczoraj. Dodam, że pisałem dziś konkurs z języka polskiego, i zamiast mieć lekcje do 17, to już po 12 (po napisaniu konkursu) byłem wolny! XD
A wracając do podpisu to jest on od znakomitego byłego polskiego piłkarza Zbigniewa Bońka. Pan Boniek jest bardzo utytułowanym człowiekiem, wygrał w swojej bogatej karierze wiele znaczących trofeów. Dodam, że jest to już mój drugi podpis od obecnego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Autograf podpisany grubym, czarnym markerem otrzymałem już kilka miesięcy temu, natomiast 2 dni temu otrzymałem kartę podpisaną długopisem.
Pisałem na dobrze każdemu znany adres:
pzpn@pzpn.pl 
Czekałem 5 dni, a drugie zdjęcie wędruje na wymianę!


Zbigniew Kazimierz Boniek (ur. 3 marca 1956 w Bydgoszczy) – polski piłkarztrener, działacz sportowy, biznesmen, przez krótki okres (2002) selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od 26 października 2012 prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii. Należy do grona stu najlepszych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej według FIFA (ranking, ułożony w 2004 r., obejmował tylko piłkarzy żyjących). Uczestnik 3 turniejów finałowych mistrzostw świata – Argentyna 1978Hiszpania 1982 (3. miejsce), Meksyk 1986 (łącznie 16 meczów i 6 goli). Zdobywca Pucharu Europy w 1985, Pucharu Zdobywców Pucharów w 1984 i Superpucharu Europy w 1984.

źródło: wikipedia.pl4 komentarze: