piątek, 21 listopada 2014

20# Przesyłka od Szwedzkiego Związku Piłki Nożnej!

Witajcie w najlepszym dniu tygodnia! :D Dzisiaj przesyłka, którą dostałem ze Szwecji już jakiś 1-2 miesiące temu. Mianowicie chodzi tutaj o nadrukowany (niestety!) autograf Zlatana Ibrahimovica oraz dwie duże karty ze zdjęciami żeńskiej oraz męskiej reprezentacji Szwecji w piłce nożnej! Zlatana zna chyba każdy, więc powiem krótko - wspaniały piłkarz. Troszkę się rozczarowałem tym, że autograf Zlatana to PP, ale jest to wielka, niepowtarzalna gwiazda i byłoby to dziwne, że grafy tak wielkiej gwiazdy, wysyłano po napisaniu maila ;/ Ale lepsze to niż nic!
Aby zdobyć ten podpis oraz karty, należy napisać prośbę ( ja to zrobiłem w języku angielskim ) na główny oraz powszechnie dostępny adres Szwedzkiego Związku Piłki Nożnej:
svff@svenskfotboll.se
Poniżej foteczki :)

Zlatan Ibrahimović (wym. ['zlatan ibra'xi:mɔʋitɕ]; ur. 3 października 1981 w Malmö) – szwedzki piłkarz, grający na pozycjinapastnika. Obecnie jest piłkarzem PSG.

źródło: wikipedia.pl


13 komentarzy:

 1. Gratulacje szczęściarzu mi Ibry nie przysłali...zapomnieli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! W sumie to nie wiem, ja prosiłem tylko o autograf Zlatan a dostałem także karty. Być może zapomnieli, może spróbuj jeszcze raz napisać! :D

   Usuń
 2. Gratuluję i zapraszam do mnie :
  http://autografyilony.blogspot.com/2014/11/144-micha-kucharczyk.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Dodałem Twojego bloga do obserwowanych . Liczę na to samo . Zapraszam do mnie
  http://autografy-damiana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń