piątek, 31 października 2014

3# OSCAR PISTORIUS!!!

Podpis zdobyty za pomocą maila,
Hej! Dzisiaj, po ciężkim dniu w szkole (wróciłem dopiero po 17:30 :( ) opublikuję Wam jeden z najcenniejszych autografów, jaki kiedykolwiek zdobyłem, Podpis ten pochodzi od znakomitego, południowoafrykańskiego, niepełnosprawnego sprintera - Oscara Pistoriusa.
Pistorius jest dziś, chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie. Głównie z przyczyny nieumyślnego zabójstwa swojej dziewczyny. Nie będę tutaj się rozpisywał, gdyż Oscar moim zdaniem jest bardzo dobrym sportowcem. Jest to dla mnie z pewnością jeden z najbardziej wymarzonych autografów, gdyż otrzymałem go ponad rok temu z dalekiej Republiki Południowej Afryki. Dodatkowo, Oscar przebywa obecnie w więzieniu, więc zdobycie jego autografu jest niemożliwe, a przeglądając blogi innych kolekcjonerów, nie znalazłem nigdzie podpisu tego sportowca, więc jestem z niego bardzo zadowolony!

Jak już wspomniałem, zdobyty dawno, za pomocą maila, którego nie podaję! Czekałem około 2 tygodni, a Oscar dołączył bardzo ładne zdjęcie, autograf podpisany szarym markerem oraz bardzo miły list!

Oscar Pistorius (ur. 22 listopada 1986 w Johannesburgu) – południowoafrykański lekkoatleta, biegacz niepełnosprawny. Uczestnik paraolimpiad, gdzie zdobył pięć złotych medali.

10 komentarzy: