czwartek, 30 kwietnia 2015

78# Tony Adams! - Po raz drugi.

Dzień dobry!
Kolejny autograf z wtorku! Kolejny autograf od żywej legendy Arsenalu - Tony'ego Adamsa!
Pierwszy podpis Anglika możecie zobaczyć tutaj:
http://sebastianautografy.blogspot.com/2015/01/43-tony-adamsd.html
Dlaczego wysłałem prośbę po raz drugi? Po wejściu w powyższe będziecie wiedzieli :) Podpis został złożony fatalnym białym / srebrnym markerem, którego zupełnie nie widać na zdjęciu.
Ku uprzejmości Tony'ego oraz powiedzeniu, że autograf jest nieczytelny, otrzymałem drugi podpis. Tym razem na innej fotografii i złożony czarnym, doskonale widocznym pisakiem.
Wszystko o Tony'm jest w linku wyżej. Żywa legenda, ikona londyńskiego Arsenalu. Wieloletni kapitan Kanonierów oraz ponad 60-krotny reprezentant Anglii. Jeden z najbardziej oddanych swojemu klubowi piłkarzy, jakich znam.

Wysłane: e-mail
Otrzymane: zdjęcie z autografem
Dedykacja: Tak 
Kiedy wysłane: 07.03.2015
Kiedy otrzymane: 28.04.2015
Czas oczekiwania: 54 dni
Wymarzony: Tak
Adres: 

Tony Alexander Adams (ur. w Romford10 października 1966), angielski piłkarz i trener piłkarski. Jest znany z tego, że całą piłkarska karierę spędził w jednym klubie - Arsenalu.

 źródło: wikipedia.pl

11 komentarzy:

 1. Gratuluję :) fajnie że użył tym razem czarnego mazaka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Swoją drogą, czemu wcześniej nie pomyślano, aby napisać czarnym albo chociaż poprawić ten słabo widoczny podpis? :D

   Usuń
 2. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń