środa, 22 kwietnia 2015

73# Marquinhos!

Hej ludziska!
Ja już po drugim dniu egzaminów z nowym autografem!
Podpis także pochodzi z wymiany, a autograf przysłał mi kolega z Francji - Jeremy. Marquinhos? Cholera jasna, kto to taki? Tak właśnie niektórzy mogą zapytać, tak więc po krótce przedstawię Wam Brazylijczyka. Jest to zawodnik grający w Paris Saint - Germain, na pozycji środkowego obrońcy. Warto dodać, że kiedyś był niesamowitym kąskiem, i były się o niego takie drużyny jak Barcelona lub Real Madryt! Jak dla mnie, jest to bardzo solidny obrońca, który ma dopiero 20 lat! Kiedyś z pewnością trafi do lepszego klubu niż PSG, a i w kadrze Brazylii będzie podstawowym zawodnikiem, ponieważ ma wielki talent, który trzeba oszlifować. Będziemy wtedy mieli jednego z lepszych obrońców! Tradycyjnie, pod zdjęciem umieszczam filmik.

Swoją drogą nawiązując do piłkarzy PSG, to wczoraj Barcelona ograła Paryżan i zameldowała się w półfinale Ligi Mistrzów! Jestem tym faktem bardzo zadowolony, i czekam na spotkanie Realu z Atleti. Chyba nie muszę mówić, za kogo po cichu trzymam kciuki! ^^

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: zdjęcie z autografem
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: ---
Kiedy otrzymane: 20.04.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Nie
Adres: WYMIANA

Marcos Aoás Corrêa, znany bardziej jako Marquinhos (ur. 14 maja 1994 w São Paulo) - brazylijski piłkarz występujący na pozycji obrońcy we francuskim klubie Paris Saint-Germain. Wcześniej reprezentował także barwy Corinthians oraz Romy. Były młodzieżowy reprezentant Brazylii.

źródło: wikipedia.pl


10 komentarzy: