czwartek, 2 kwietnia 2015

63# Juan Mata!

Cześć wszystkim!
Dzisiaj kolejny graf, który dotarł do mnie 31 marca! Na początku jednak, chciałbym sprostować pewną rzecz. Na pewno pamiętacie post, w którym opisywałem, jak to zamiast odesłać autografów Juana Maty, zostało mi odesłane zdjęcie z nadrukowanymi autografami całej drużyny. Otóż nie było to tak, tamto zdjęcie zostało mi przesłane zamiast autografów Sir Bobby'ego Chartlona, natomiast grafy Hiszpana mam!
Tak więc dziś Juan Mata. Były zawodnik hiszpańskiej Valencii i Chelsea Londyn. Obecnie piłkarz Manchesteru United oraz reprezentant Hiszpanii, w której rozegrał ponad 30 spotkań. W swojej karierze Mata wznosił już puchary Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, Cieszę się z tych autografów, aczkolwiek wybór zdjęć nie był bardzo przemyślany gdyż są one słabszej jakości.

Wysłane: 3 zdjęcia, LOR, SAE
Otrzymane: 3 podpisane zdjęcia
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: 22.12.2014
Kiedy otrzymane: 31.03.2015
Czas oczekiwania: 99 dni
Wymarzony: Nie 
Adres: 
Juan Mata
Manchester United
Sir Matt Busby Way
Old Trafford M16 OQR
Manchester
UK

Dwa zdjęcia idą na wymianę / sprzedaż!Juan Manuel Mata García (wym. [ˈxwan manˈwel ˈmata]; ur. 28 kwietnia 1988 w Villafranca Montes de Oca[2]) – hiszpańskipiłkarz grający na pozycji pomocnika w Manchesterze United i w reprezentacji Hiszpanii, mistrz świata (2010) i Europy (2012).
źródło: wikipedia.pl


17 komentarzy: