czwartek, 9 kwietnia 2015

66# Theo Walcott! - Po raz drugi.

Witajcie!
Dzisiaj podpis, który będzie się jawił jako powtórka. Jednak takie powtórki to ja przygarniam z wielką chęcią :D
Theo Walcott, bo o nim mowa jest angielskim zawodnikiem, który występuje w barwach Arsenalu Londyn. Theo jest także etatowym piłkarzem reprezentacji Anglii, prowadzonej przez Roya Hodgsona! Ten autograf, jak i poprzedni związany z Walcottem możecie zobaczyć tutaj:
http://sebastianautografy.blogspot.com/2015/03/55-theo-walcott.html
Na pewno bardziej wnikliwi doskonale wiedzą, że Theo od pewnego czasu (niestety) nie odpowiada na listy od fanów. Także póki co, jedyna droga pozyskania podpisu to wymiana albo jego kupno. Dlatego, gdy została mi złożona oferta, bez zastanowienia się zgodziłem :) Autograf jest na dużym (A5) błyszczącym zdjęciu. Poniżej także filmik!

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: podpisane zdjęcie
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: ---
Kiedy otrzymane: 08.04.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Nie, lecz wartościowy
Adres: WYMIANA

Theodore James Walcott (ur. 16 marca 1989 w StanmoreWielki Londyn) – angielski piłkarz, grający na pozycji napastnika wArsenalu. Jest wychowankiem Southampton, z którego odszedł za 5 milionów funtów[2]. W wieku 16 lat został powołany naMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006 przez ówczesnego selekcjonera reprezentacji AngliiSvena-Görana Erikssona. Pierwszą oficjalną bramkę dla Arsenalu zdobył w finale Pucharu Ligi Angielskiej w meczu z Chelsea. Od początku sezonu 2008/09 Walcott gra z numerem 14. na koszulce. Wcześniej z tym samym numerem występował w Arsenalu Thierry Henry.

źródło: wikipedia.pl


9 komentarzy: