piątek, 10 kwietnia 2015

67# Mesut Ozil!

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Listonosz dostarczył mi dzisiaj także 2 inne autografy, z czego jeden jest wymarzony! Tak więc już jutro ten podpis!
Dzisiaj autograf ostatni z dużej wymiany, której owoce dotarły do mnie we środę (8.04.2015)! Otrzymałem 3 podpisy, a teraz czas na pokazanie Wam ostatniego z nich. Po Miroslavie Klose oraz Theo, przyszedł czas na Mesuta Ozila.
Ozil to były piłkarz chociażby Realu Madryt. W barwach Królewskich rozegrał ponad 100 spotkań, jednak z powodu, że po pewnym czasie nie dostawał zbyt wielu szans, zdecydował się na opuszczenie Madrytu. Obecnie występuje w Arsenalu oraz w reprezentacji Niemiec, z którą zdobył Mistrzostwo Świata 2014. Uważam Ozila za bardzo dobrego pomocnika, może brakuje mu takich cech jak szybkość, ale z pewnością nadrabia je swoim przeglądem pola, doskonałym podaniem oraz stałym fragmentem gry. Jest to wyśmienity piłkarz, którego bardzo lubię.
Zdjęcie niestety jest odrobinę "dziwne", ale i tak najważniejsze jest to, co na nim! Pod fotką filmik.

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: podpisane zdjęcie
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: ---
Kiedy otrzymane: 08.04.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Nie, lecz wartościowy
Adres: WYMIANA


Mesut Özil (niemiecka wymowa: [ˈmeːzut ˈøːzil], turecka wymowa: [ˈmesut ˈøzil]; ur. 15 października 1988 w Gelsenkirchen) –niemiecki piłkarz pochodzenia tureckiego występujący na pozycji pomocnika w angielskim klubie Arsenal oraz w reprezentacji Niemiec.


źródło: wikipedia.pl


7 komentarzy: