niedziela, 12 kwietnia 2015

69# Grzegorz Krychowiak!

Hej wszystkim!
Dzisiaj podpis już nie z wymiany, tylko taki, który zdobyłem samodzielnie. Podpis jest od reprezentanta Polski, na co dzień gracza Sevilli - Grzegorza Krychowiaka.
Grzegorz po przenosinach z Francji do Hiszpanii, poczyna sobie bardzo dobrze. W Sevilli, jak i w kadrze, jest bardzo ważnym ogniwem swojego zespołu. Ma duży wkład w wyniki, które odnosi Sevilla, świadczy o tym fakt, że Krychowiak ma największą ilość odbiorów wśród zawodników tej hiszpańskiej drużyny. Jest to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że Krychowiak jest zawodnikiem Sevilli niespełna sezon. Uważam, że jest to porządny zawodnik, silny, z dobrym podaniem, który w przyszłości ma szansę zagrać w jeszcze lepszej drużynie, niż obecnie. Chciałbym zobaczyć go grającego w Anglii, ponieważ gra się tam bardzo fizycznie, a Grzegorz lubi taką grę.
Autograf zdobyty po e-mailu, którego nie podam, bo Grzegorz i tak wykonuje wielką robotę podpisując w ostatnim czasie multum zdjęć.

Wysłane: e-mail
Otrzymane: podpisana karta reprezentacyjna
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: 15.02.2015
Kiedy otrzymane: 10.04.2015
Czas oczekiwania: 54 dni
Wymarzony: Nie
Adres: e-mail

Grzegorz Krychowiak (ur. 29 stycznia 1990 w Gryficach) – polski piłkarzreprezentant Polski, zawodnik hiszpańskiego klubu Sevilla.

źródło: wikipedia.pl

9 komentarzy: