wtorek, 7 kwietnia 2015

64# Sir Bobby Charlton!

Witajcie kochani!
Jak tam po świętach? Święta świętami, a my wracamy do zbierania autografów! Dzisiaj podpis od wielkiej legendy, jednej z największych w całej historii football'u. Mowa tutaj o Bobby'm Charltonie! Jest to człowiek, który praktycznie całą, bogatą karierę spędził w Manchesterze United. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z niewielu, którzy ocaleli z pamiętnej tragedii samolotowej w Monachium. Sir Bobby jako jeden z nielicznych, wyszedł z tej katastrofy cało.
Jak sami wiecie do Charltona próbowałem pisać już wcześniej, jednakże moje prośby nie zostały spełnione. Dlatego zainteresowałem się innymi metodami zdobycia autografu tego byłego piłkarza. Trafiłem na pewien e-mail, który okazał się być dobrym! Tak więc mam znakomity autograf z e-maila! Jestem bardzo zadowolony i od razu zaznaczam, że adres nie podlega wymianie. Autograf jest oryginalny i z pewnością wymarzony.

Wysłane: e-mail
Otrzymane: podpisana duża fotografia
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: 30.03.2015
Kiedy otrzymane: 07.04.2015
Czas oczekiwania: 8 dni
Wymarzony: Tak
Adres: e-mail


Sir Bobby Charlton[1], właśc. Robert Charlton (ur. 11 października 1937 w Ashington) – angielski piłkarz, grający na pozycji pomocnika i napastnika. Mistrz świata z 1966.
źródło: wikipedia.pl

10 komentarzy: