sobota, 11 kwietnia 2015

68# Fernando Torres!

Siemanko!
Dzisiaj podpis z kolejnej przeprowadzonej przeze mnie w ostatnich dniach wymianie. Te zdjęcie pochodzi z wymiany z Markusem, kolegą pochodzącym ze Szwecji.
Mowa tutaj o autografie Fernando Torresa! Tego piłkarza zna chyba każdy. Doskonały napastnik, kompletny zawodnik, jednak w ostatnich miesiącach po prostu zapomniał jak grać w piłkę. Swoje najlepsze lata spędził podczas swojego pierwszego epizodu na Vicente Calderon oraz na Anfield, czyli w barwach Atletico i Liverpoolu. Dopiero potem przyszedł regres formy w Chelsea i w Milanie, w którym nieudanie próbował się odbudować. Obecnie powrócił "na stare śmieci" do Atletico i wróżę mu jak najlepiej, ponieważ jest to doskonały napastnik. Bardzo utytułowany, szczególnie w barwach reprezentacji, z którą wygrał bardzo dużo. Z podpisu jestem niesamowicie zadowolony, ponieważ graf El Nino starałem się zdobyć już od dawien dawna. Dopiero u Markusa nadarzyła się taka okazja. Poniżej opis autografu, a także filmik.

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: podpisane zdjęcie portretowe
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: ---
Kiedy otrzymane: 10.04.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Tak
Adres: WYMIANA


Fernando José Torres Sanz (ur. 20 marca 1984 w Madrycie) – hiszpański piłkarz występujący na pozycji napastnika, gracz AC Milan wypożyczony do Atlético Madryt, grający również w reprezentacji Hiszpanii, z którą zdobył Mistrzostwo Świata 2010 i Mistrzostwo Europy 2008 i 2012.


źródło: wikipedia.pl


9 komentarzy: