czwartek, 18 czerwca 2015

98# Radamel Falcao! - Po raz drugi.

Cześć!

Dziś czas na wczorajszy autograf z wymianki! Podpis jest od Radamela Falcao. Jego sygnaturę mogliście podziwiać na moim blogu już wcześniej. Wystarczy, że klikniecie tutaj:
Jak wiadomo, podpis Kolumbijczyka jest w ostatnim czasie bardzo pożądany. Nie ma dnia, jakoby ktoś nie napisał, że poszukuje takowego podpisu. Od czasu pisania ostatniej notki w życiu Radamela trochę się zmieniło. Falcao opuścił United. Wyjechał na Copa America, zmienił fryzurę, a także klub! W nowym sezonie najprawdopodobniej będzie walczył w niebieskim stroju. Będzie przywdziewał barwy Chelsea Londyn. Mam nadzieje, że w The Blues uda mu się odblokować, ponieważ jest to doskonały snajper. Podpis jest z wymiany, za którą bardzo dziękuję!

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: podpisane zdjęcie 
Dedykacja: Nie
Kiedy wysłane: WYMIANA
Kiedy otrzymane: 17.06.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Tak
Adres: WYMIANA

Radamel Falcao García Zárate (ur. 10 lutego 1986[2] w Santa MartaMagdalena) – kolumbijski piłkarz grający na pozycji napastnika w AS Monaco. Już jako dziecko występował w młodzieżowych sekcjach reprezentacji Kolumbii, następnie w reprezentacji U-20, a obecnie gra w pierwszej drużynie.

źródło: wikipedia.pl

6 komentarzy: