sobota, 30 maja 2015

88# Radamel Falcao!

Dzień dobry!

Dzisiaj autograf od byłego już zawodnika Manchesteru United. Radamel Falcao po kompletnie nieudanym epizodzie w United powraca do AS Monaco, ponieważ do "Czerwonych Diabłów" był jedynie wypożyczony. Nie przekonywał swoją grą Louisa Van Gaala, toteż działacze klubu z Old Trafford podziękowali Kolumbijczykowi za współpracę. Nie mniej, jest to jeden z najlepszych napastników w Europie, co udowadniał w poprzednich latach. Kontuzja oraz nieudane kilka miesięcy na wypożyczeniu nie przekreślają umiejętności El Tigre, tym bardziej, że Falcao podobno mocno zainteresowana jest Chelsea! Sam się deklaruje, że nie chce opuszczać Anglii, a oglądanie jego na boiskach Premier League będzie na pewno interesujące, bo jest to klasowy napastnik. Po odejściu Didiera Drogby, na pewno Falcao przyda się ekipie The Blues. Co do samego podpisu, do Falcao wysłałem 3 zdjęcia, podpisane zostało jedno, Kolumbijczyk odesłał także list, który do niego napisałem!

Wysłane: LOR, SAE, 3 zdjęcia
Otrzymane: 1 podpisane zdjęcie, 2 niepodpisane i odesłany list 
Dedykacja: Tak, "To Sebastian"
Kiedy wysłane: 13.04.2015
Kiedy otrzymane: 29.05.2015
Czas oczekiwania: 45 dni
Wymarzony: Tak
Adres: 
Radamel Falcao
Manchester United
Old Trafford
Sir Matt Busby Way
Manchester M16 0RA
England


Radamel Falcao García Zárate (ur. 10 lutego 1986[2] w Santa MartaMagdalena) – kolumbijski piłkarz grający na pozycji napastnika w AS Monaco. Już jako dziecko występował w młodzieżowych sekcjach reprezentacji Kolumbii, następnie w reprezentacji U-20, a obecnie gra w pierwszej drużynie.

źródło: wikipedia.pl

11 komentarzy:

 1. Gratuluje...ja takze sie jeszcze zalapalem na jego autograf :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście przed odejściem odpisał na kilka listów :D

   Usuń
 2. Gratuluję ! ;) Widzę, że wszystkim podpisuje tylko jedno zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku widziałem, że otrzymywali nawet po 2-3! Myślę, że przed odejściem zaczął podpisywać jedno, żeby mieć czas odpowiedzieć dla jak największej ilości osób :)

   Usuń
 3. Gratuluję, mi też się udało :)

  OdpowiedzUsuń