poniedziałek, 18 maja 2015

82# Jose Mourinho! - Po raz drugi.

Cześć i czołem!

Poniedziałek. Czymże jest poniedziałek w życiu przeciętnego człowieka? Z reguły jest to koniec odpoczywania. Czas, w którym należy udać się do pracy czy też szkoły. Dla kolekcjonera autografów poniedziałki są chyba najbardziej obfite ze wszystkich innych dni tygodnia. Listy przez weekend leżą na poczcie, lub jadą z drugiego zakątka świata, aby w poniedziałek listonosz przyniósł nam kilka przesyłek na raz...

Dziś otrzymałem 2 listy. Jeden jest od "The Special One", którego autograf już posiadam w swojej kolekcji. Możecie go zobaczyć tutaj:
http://sebastianautografy.blogspot.com/2015/04/76-jose-mourinho.html
W tamtej notce szczegółowo opisane są moje odczucia względem Jose, wskutek czego nie będę się tutaj zbytnio rozczulał.
Swoją drogą, pisane przez Jose autografy mówią same za siebie. Ja patrząc na jego podpisy widzę napis "Człowieku, mam ciekawsze rzeczy do roboty", ponieważ niekiedy autografy Jose są wręcz niechlujne :D Wysłałem 4 fotki, co ciekawe Jose nie podpisał, ani nie odesłał fotografii, na której by przyodziany w dres FC Barcelony! Jedna fotografia idzie na wymianę.

Wysłane: LOR, SASE, 4 zdjęcia 
Otrzymane: 3 podpisane zdjęcia 
Dedykacja: Nie 
Kiedy wysłane: 05.05.2015 
Kiedy otrzymane: 18.05.2015 
Czas oczekiwania: 13 dni 
Wymarzony: Tak
Adres:
Jose Mourinho
Chelsea Londyn
Stamford Bridge
Fulham Road
London, SW6 1HS
EnglandJosé Mário dos Santos Félix Mourinho (wym. [ʒuˈzɛ moˈɾiɲu], ur. 26 stycznia 1963 w Setúbal) – portugalski trenerpiłkarz. Nazywany czasem „The Special One”. Tytuł ten wymyślił sam Mourinho, a później został on podchwycony przez brytyjskie media[2].


źródło: wikipedia.pl

7 komentarzy: