środa, 27 maja 2015

85# Calum Chambers!

Witajcie człowieki!

Polska pogoda jest po prostu nieobliczalna, a sytuacja, którą teraz opiszę, dotknęła zapewne większości z Was. Dziś otrzymałem super wymianę z Czech! Otrzymałem 4 podpisy, jednakże autograf dzisiejszego bohatera był mokry w dwóch rogach, przez deszcz, który zalał dziś moją miejscowość. Dziś, jutro, a także w piątek będę prezentował autografy właśnie z tej wymiany.
              Dosyć użalania się, podpis pochodzi od Caluma Chambersa. Jest to zawodnik Arsenalu Londyn, który w 2014 roku zasilił drużynę Arsene'a Wengera. Młody, 20-letni, perspektywiczny boczny obrońca. Z pewnością w przyszłości ma szanse, aby stać się jednym z najlepszych angielskich obrońców, a także być filarem reprezentacji Anglii, gdzie może być następcą chociażby Glena Johnsona. Każdy wie, że Anglicy mają wielu znakomitych młodych piłkarzy, a Chambers z pewnością takim jest! Autograf jest złożony na białej kartce, jednak zapewne wielu z Was wie, że z takiej białej kartki, można zrobić cudo, które będzie cieszyło oko :)

Wysłane: WYMIANA
Otrzymane: 4 autografy, dziś Calum Chambers
Dedykacja: Nie
Kiedy wysłane: WYMIANA
Kiedy otrzymane: 27.05.2015
Czas oczekiwania: ---
Wymarzony: Nie
Adres: ---

Calum Chambers (ur. 20 stycznia 1995 w Petersfield) – angielski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w angielskim klubie Arsenal oraz w reprezentacji Anglii.

źródło: wikipedia.pl

5 komentarzy: