poniedziałek, 8 czerwca 2015

94# Alen Halilović!

Hej!

Przepraszam za wczorajszy brak notki, ale świętowałem swoje urodziny! Po powrocie do domu po prostu nie chciałem dodawać żadnej nowości na blog.
Jednak dziś kontynuujemy plejadę związaną z autografami Chorwatów, które otrzymałem z maila kilka dni temu. Dziś trzecia i przedostatnia karta. Podpis Alena Halilovicia. Jest to młody zawodnik, występujący w Barcelonie, a raczej w jej rezerwach. Sprowadzany był jako nadzieja zespołu Blaugrany, jednak jak na razie nie wiedzie mu się najlepiej, ponieważ pogrywa sobie w Barcelonie B, a do seniorskiej ekipy załapał się może kilka razy. Nie mniej, jest to zawodnik porównywany z najlepszymi zawodnikami Barcy, takimi jak Iniesta, Xavi czy Leo Messi. Moim zdaniem na takie porównania jest za wcześnie. Chłopak jest młody i ma wiele przed sobą.

Wysłane: e-mail
Otrzymane: 4 podpisane karty reprezentacyjne, dziś Alen Halilović
Dedykacja: Nie
Kiedy wysłane: 16.05.2015
Kiedy otrzymane: 05.06.2015
Czas oczekiwania: 20 dni
Wymarzony: Tak
Adres: specjalny e-mail

Alen Halilović (ur. 18 czerwca 1996 w Dubrowniku) – chorwacki piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Obecnie jest zawodnikiem Barcelony. Jest najmłodszym debiutantem w historii reprezentacji Chorwacji[1].
źródło: wikipedia.pl

3 komentarze: