czwartek, 11 grudnia 2014

33# Martyna Wojciechowska!

 Witajcie wszyscy, z lekkim poślizgiem, ale witajcie! Z góry chciałbym przeprosić za całkowity brak aktywności na blogu przez ostatnie kilka dni. Było to spowodowane głównie brakiem czasu, zajęciami szkolnymi oraz treningami. Teraz mam odrobinę więcej czasu, więc nadrabiam zaległości! 
 Od kilku dni (niestety ;/) nic do mnie nowego nie przyszło, więc prezentuję Wam graf, który posiadam w kolekcji już około 2 lat. Jest on od pani Martyny Wojciechowskiej! Jest ona niesamowitą kobietą, osiągnęła już bardzo dużo, chociażby zdobywając najwyższe szczyty na świecie! Bardzo ją szanuję i cieszę się z grafu, tym bardziej, że jest on z dedykacją! 
Do pani Martyny, wysłałem prośbę na maila. Niestety, było to bardzo dawno temu, więc nie pamiętam adresu. Jednak po wejściu na stronę pani Martyny, zobaczyłem, że jest specjalny mail odnoszący się do autografów :
autografy@martynawojciechowska.pl
Także napiszcie na ten adres! :D


Martyna Wojciechowska, właśc. Marta Eliza Wojciechowska (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna,dziennikarkapodróżniczka i pisarka. W wieku 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. Absolwentka XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka – studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę dyplomową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). Pasję do motoryzacji łączy z zamiłowaniem do nurkowania (jest licencjonowanym nurkiem technicznym Normoxic Trimix Diver IANDT oraz Divemaster PADI) i wszelkich sportów ekstremalnych (m.in. wspinaczka wysokogórska) oraz podróżowaniem. W 2002 roku wzięła udział w rajdzie Sahara-Dakar – ukończyła go jako pierwsza Polka i kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej. Zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Transsyberia 2003. 22 stycznia 2010 roku stanęła na ostatnim szczycie zdobywając Koronę Ziemi. Jest trzecią Polką, która wspięła się na wszystkie najwyższe góry siedmiu kontynentów, natomiast jako druga Polka dokonała tego wyczynu w trudniejszej wersji Reinholda Messnera.
źródło: wikipedia.pl

7 komentarzy: