poniedziałek, 29 grudnia 2014

36# Per Mertesacker!

  Hej wszystkim :) Czas opublikować dzisiaj, mój pierwszy otrzymany po świętach autograf! Podpisy są od znakomitego niemieckiego środkowego obrońcy - Pera Mertesackera. Niemiec występuje w Arsenalu Londyn i jest tam obecnie kapitanem! Wraz ze swoją reprezentacją, wywalczył on Mistrzostwo Świata na Mundialu w Brazylii w 2014 roku! Jak wszyscy wiecie, jestem wielkim fanem piłki nożnej, więc taki autograf to dla mnie prawdziwa gratka, tym bardziej, że został on zdobyty za pomocą maila! Z grafu bardzo się cieszę, i zaliczam go do wymarzonych! 
Do Pera napisałem na początku grudnia, a na odpowiedź czekałem aż do dziś, więc autograf przyszedł po 3-4 tygodniach od wysłania prośby, jednak wcześniej, przysłano mi wiadomość e-mail, w której poinformowano mnie, że obecnie zarząd nie ma autografów Pera i będę musiał poczekać, dopóki będą oni mieli podpisane zdjęcia. 
Jeżeli ktoś z Was chce mail, to zapraszam do kontaktu ze mną! 
Otrzymałem dwa oryginalne autografy, ZDJĘCIE W KOSZULCE ARSENALU TRAFIA NA WYMIANĘ! Per Mertesacker (ur. 29 września 1984 w Hanowerze) – niemiecki piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Obecnie jest zawodnikiem Arsenalu.
2010 roku zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata 2010.
2014 roku wygrał z reprezentacją Niemiec Mistrzostwa Świata 2014, po czym zakończył karierę reprezentacyjną.

źródło: wikipedia.pl


______________________________

Co myślicie o nowym wyglądzie bloga? Lepszy od poprzedniego? Pozdrawiam! :)

13 komentarzy: