wtorek, 24 marca 2015

61# Jackie Chan!

Witajcie wszyscy w ten niesamowity wtorek!
Przepraszam, za tak długą absencję, która była spowodowana istną pustką panującą w mojej skrzynce pocztowej XD Jednak ten okres, zakończył się najlepiej jak mógł! Dzisiaj po powrocie do domu, na laptopie leżał list... Nie taki zwyczajny list, od razu mój wzrok pobiegł ku górze, a na znaczku był przedstawiony Wielki Mur Chiński z napisem "Hong Kong". Od razu wiedziałem, że to od Jackiego :)
Jackie Chan - zna go chyba każdy, kto choć trochę interesuje się amerykańskim [i nie tylko] filmem. Jest to w mojej opinii, jeden z najlepszych aktorów w historii kina, a na jego koncie można zobaczyć takie superprodukcje jak "Godziny Szczytu", "Medalion" lub "Karate Kid". Jest to jeden z moich ulubionych aktorów, także możecie sobie wyobrazić jak bardzo jestem zadowolony. Jackie jest także muzykiem, komikiem, kaskaderem. Pełni wiele różnych funkcji, a filmy w których występuje najczęściej mają charakter humorystyczny, niekiedy tragiczny z dodatkiem jego wspaniałych umiejętności sztuk walk, których uczył się od samego mistrza - Bruce'a Lee. Zapraszam do obejrzenia filmiku, w którym przedstawiono najlepsze momenty z filmografii Jackiego! Dodam także, że na autografy czekałem tylko (!) 3 tygodnie!

Wysłane: LOR, SAE, IRC, 4 zdjecie
Otrzymane: moje 4 podpisane zdjęcia
Dedykacja: Nie, jedynie "Love U"
Kiedy wysłane: 03.03.2015
Kiedy otrzymane: 24.03.2015
Czas oczekiwania: 21 dni / 3 tygodnie
Wymarzony: Oczywiście
Adres: Adres wytwórni filmowej Jackiego, ogólnodostępny w internecie


Jackie Chankant. Sing Lung, pierw. Chan Kong-sangpinyin Chén Gǎngshēng (ur. 7 kwietnia 1954 roku na Wzgórzu Wiktorii w Victorii)– hongkoński aktorreżyserscenarzystaproducentkaskadermuzyk
przedsiębiorca i komikambasador dobrej woli UNICEF[1].

źródło: wikipedia.pl


11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację. Też wysyłam do Jackiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zapraszam do mnie na bloga: grafsy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Chan z Bruce Lee jedynie występował w filmie i nic więcej. Jedynie ćwiczyli ze sobą do scen filmowych. Chan nauczył się sztuk walk w "Chińskiej Akademii Dramatu" tam też nauczył się akrobacji itp. co widać w jego filmach w różnych scenach walk.

  OdpowiedzUsuń