czwartek, 12 marca 2015

58# Ryan Giggs! + 20 tysięcy!

Witajcie :)
Dobiliście do 20 000 wyświetleń na moim blogu! Jestem bardzo z tego powodu zadowolony, bo zdaje się niedawno blog został założony! Dziękuję!

I teraz przechodzimy do sedna. Wczoraj otrzymałem list od Manchesteru United. Gdy zobaczyłem pieczątkę z napisem "Manchester" wiedziałem, że to Ryan mi odpowiedział. Posiadałem wcześniej autograf Giggsy'ego z wymiany na karcie United, którą możecie obejrzeć tutaj:
http://sebastianautografy.blogspot.com/2015/02/50-ryan-giggs.html
Jednak chciałem mieć podpis Ryana na własnych zdjęciach, dlatego postanowiłem do niego napisać. Giggsa zna każdy, znakomity zawodnik. Wiadomo, że pod wpływem upływu lat, piłkarz traci niektóre cechy takie jak zwinność lub szybkość. Wtedy właśnie uwydatniają się cechy bardziej statyczne dla piłkarza, takie jak podanie czy też strzał. Tak samo było z Ryanem. Kiedyś potrafił przedryblować połowę drużyny rywali i zdobyć bramkę, jednakże w ostatnich kilku latach kariery jego cechy rozpoznawcze to były doskonałe strzały, stałe fragmenty oraz podania. Autografy cieszą niezmiernie, bo jest to jedna z większych legend brytyjskiej piłki nożnej!

Wysłane: LOR, 3 zdjęcia, SAE
Otrzymane: wszystkie zdjęcia podpisane
Dedykacja: Nie
Kiedy wysłane: 26.02.2015
Kiedy otrzymane: 11.03.2015
Czas oczekiwania: 13 dni
Wymarzony: Tak!
Adres: 
Ryan Giggs
Manchester United
Sir Matt Busby Way
Old Trafford M16 OQR
Manchester
UK


Jeden autograf przeznaczam na wymianę! Zainteresowanych proszę o kontakt. Ryan Joseph Giggs OBE (ur. 29 listopada 1973 w Cardiff) – walijski piłkarz, były zawodnik oraz tymczasowy menadżerManchesteru United. Najbardziej utytułowany brytyjski piłkarz w historii, nominalnie jest lewym pomocnikiem, ale może też grać na pozycji lewoskrzydłowego, środkowego pomocnika czy też cofniętego napastnika. Najlepszy piłkarz w Anglii sezonu 2008/09. 1 lutego 2011 roku został wybrany piłkarzem wszech czasów Manchesteru United[2].
źródło: wikipedia.pl
9 komentarzy: